Oferta

EPG 6 VIEW to elektrokardiograf z wyświetlaczem graficznym o wysokiej rozdzielczości z 3 lub 6 kanałami w formacie standardowym lub Cabrera z nastawą linii odniesienia, wyposażony w drukarkę termiczną o wysokiej rozdzielczości (8 punktów/mm) umożliwiającą wydruk 3, 6, 12 kanałów w czasie rzeczywistym z możliwością drukowania siatki milimetrowej. Rejstrowanie ręczne lub automatyczne. Urządzenie wyposażone w pamięć zawierającą 10 sekund z każdego odprowadzenia EKG, funkcję IMAGE FREEZE – przewijanie pamięci w celu przeglądania i wydruku zarejstrowanych sygnałów, wbudowane akumulatory Ni-Cd o wysokiej pojemności i krótkim czasie ładowania, filtry cyfrowe eliminujące drżenia mięśni oraz zakłócenia sieci zasilającej (50/60 Hz) i linii odniesienia oraz procesor RISC gwarantujący całkowicie cyfrowe przekształcanie sygnału. EPG 6 VIEW gwarantuje dzięki swojej małej masie i zwartej budowie pełną przenośność, łatwy załadunek papieru oraz dzięki użyciu predefiniowanych klawiszy funkcyjnych bardzo proste w obsłudze menu.


EPG Junior to elektrokardiograf z wyświetlaczem LCD o rozdzielczości 128x64 pikseli z 1 kanałem w formacie standardowym lub Carbera, wyposażony w drukarkę termiczną o wysokiej rozdzielczości (8 punktów/mm) umożliwiającą wydruk 1 lub 3 kanałów w czasie rzeczywistym z możliwością drukowania siatki milimetrowej. Rejstrowanie ręczne lub automatyczne. Urządzenie wyposażone w pamięć zawierającą 10 sekund z każdego odprowadzenia EKG, wbudowane akumulatory Ni-Cd o wysokiej pojemności i krótkim czasie ładowania, filtry cyfrowe eliminujące drżenia mięśni oraz zakłócenia sieci zasilającej (50/60 Hz) i linii odniesienia oraz procesor RISC gwarantujący całkowicie cyfrowe przekształcanie sygnału. EPG Junior gwarantuje dzięki swojej małej masie i zwartej budowie pełną przenośność, łatwy załadunek papieru oraz dzięki użyciu predefiniowanych klawiszy funkcyjnych bardzo proste w obsłudze menu.

Wszystkie powyższe urządzenia wyposażone są dodatkowo w standardowe akcesoria:
kabel pacjenta, kabel zasilający, komplet elektrod, butelkę z żelem – rolkę papieru, instrukcję użytkownika oraz walizeczkę do przenoszenia elektrokardiografu (opcjonalnie).


EPG VIEW to elektrokardiograf z graficznym wyświetlaczem LCD o rozdzielczości 320x240 pikseli z 1 lub 3 kanałami w formacie standardowym lub Cabrera z możliwością regulacji linii bazowej. Wyposażony w drukarkę termiczną o rozdzielczości 8 punktów/mm umożliwiającą wydruk 1 lub 3 kanałów w czasie rzeczywistym z jednoczesną możliwością drukowania siatki milimetrowej. Rejstrowanie ręczne lub automatyczne. Urządzenie ma wbudowaną pamięć wewnetrzną zdolną zarejstrować 10 sekund z każdego z 12 odprowadzeń EKG z funkcją zamrażania obrazu z jednoczesnną możliwością przewijania pamięci w celu przeglądu lub wydruku wyników badania. Wbudowane wewnętrzne akumulatory Ni-Cd o wysokiej wydajności i krótkim czasie ładowania oraz wbudowane funkcje filtrów cyfrowych: dolnoprzepustowy, górnoprzepustowy oraz pasmowo przepustowy (50/60 Hz) uzupełnione dodatkowo procesorem RISC gwarantującym całkowicie cyfrowe przekształcanie sygnału sprawiają, że elektrokardiograf jest niezwykle dokładny i niezawodny. EPG VIEW jest urządzeniem lekkim i o niewielkich rozmiarach co czyni go w pełni przenośnym, a łatwość w obsłudze zapeniają przyciski jednokrotnego nacisku oraz przejrzyste menu.
NT1A to całkowicie cyfrowy pulsoksymetr, umożliwiający dokładny pomiar przy niskiej perfuzji. Odporny na zakłócenia zapewnia stabilną pracę. Posiada funkcję oszczędzania energii, prosty do odczytania i interpretacji wyświetlacz LED. Urządzenie jest kompaktowe, lekkie oraz przenośne. NT1A jest odpowiedni to stosowania u osób dorosłych, dzieci i noworodków.
NT2C to pulsoksymetr wyposażony w przejrzysty, duży, łatwy do odczytania wyświetlacz LED. Urządzenie jest lekkie, kompaktowe i trwałe z wbudowaną bateria o wysokiej pojemności umożliwiającą nieprzerwany monitoring. 72-godzinna pamięć pozwala na zapis i odczyt danych na ekranie, a port RS232 umożliwia połączenie z zewnętrznymi drukarkami oraz innymi urządzeniami monitorującymi. NT2C jest odpowiedni do stosowania u osób dorosłych, dzieci i noworodków.PC-60 (Fingertip Pulsoksymetr) to urządzenie, które może monitorować saturację, puls i tętno pacjenta bezpośrednio poprzez umieszczenie na palcu pacjenta. Znajduje zastosowanie w szpitalach i ośrodkach zdrowia, w komorach tlenowych, a także w domu oraz przed i po zawodach sportowych. Nie nadaje się do ciągłego monitorowania pacjenta (24h na dobę).PG 801 D to pompa wyprodukowana zgodnie z normą IEC 60601 o wysokim stopniu bezpieczeństwa. Urządzenie posiada wyświetlacz LCD o wysokiej jasności (dual CPU) oraz prosty i przyjazny w obsłudze interfejs użytkownika. Pompa wyposażona jest w anty-bieg wsteczny, który chroni silnik przed cofaniem się pompowanego strumienia. Możliwa praca w trybie Bolus. Urządzenie posiada tryb samokontroli przy rozruchu i podczas infuzji. Dynamiczne zmiany ciśnienia oraz informacje o stanie baterii są wyświetlane na monitorze. Ośmiotonowy regulowany poziom głośności alarmu zapewnia wygodną obsługę urządzenia w różnych warunkach.PG M8000 posiada ekran TFT LCD 10,4’’ o wysokiej rozdzielczości, na którym wyświetlane mogą być impulsy 7 wykresów jednocześnie. Wewnętrzna pamięć zdolna jest do przechowywania tabelarycznych i graficznych trendów i danych nawet przez 120 godzin. Wyświetlane parametry to: EKG, HR, RESP, NIBP, SPO2, PR, TEMP, QTC, analiza ST, arytmia. Posiada pojemność na sieć do 66 łóżek do połączenia z HIS oraz oprogramowanie OXYCRG.PG M9000 posiada ekran TFT LCD 12,1’’ o wysokiej rozdzielczości, na którym wyświetlane mogą być impulsy 7 wykresów jednocześnie. Wewnętrzna pamięć zdolna jest do  przechowywania tabelarycznych i graficznych trendów i danych nawet przez 168 godzin. Wyświetlane parametry to: EKG, HR, RESP, NIBP, SPO2, PR, TEMP oraz stan baterii. Opcjonalnie w wersji rozbudowanej istnieje możliwość zastosowania anestezjologicznego poprzez wyposażenie w funkcję IBP oraz EtCO2. Posiada pojemność na sieć do 66 łóżek do połączenia z HIS.Rescue 230 to półautomatyczny defibrylator (AED) o wyładowaniu BTE (Trapezoidalny Impuls Dwufazowy), w którym dostarczona energia kompensowana jest impedancją. Zakres energii od 2 do 230 J sterowany bezpośrednio z panelu przedniego. Urządzenie posiada tryb synchronizacji i desynchronizacji fali ‘R’ w EKG, tryby porad i AED zgodne z AAMI DF 39 oraz możliwość ustawienia alarmów tętna i SpO2, sensor SpO2 kompatybilny z BCI, podświetlany monitor TFT LCD 5,7’’ o wysokiej rozdzielczości  oraz autowydruk przed i po wyładowaniu.


RESCUE LIFE to niezwykle intuicyjny, prosty w obsłudze, kompaktowy i lekki defibrylator idealny do wykorzystania w każdej sytuacji zagrożenia życia. Posiada łatwy w nawigacji interfejs użytkownika dzięki wielofunkcyjnemu pokrętłu. Wewnętrzna pamięć o pojemności 50 godzin umożliwia zapis i przechowywanie EKG i innych zdarzeń. Urządzenie posiada wyświetlacz TFT LCD z szerokim kątem oglądania.SPIROBANK G to wielofunkcyjny spirometr wyposażony w wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, na którym może być wyświetlana krzywa przepływu oraz wyniki spirometrii. Istnieje możliwość połączenia z komputerem za pomocą oprogramowania Winspiro PC, które umożliwia pokazanie wyników badań w czasie rzeczywistym na komputerze. Urządzenie posiada przyjazny oparty na ikonach interfejs bazy danych z automatycznym połączeniem z bazą danych systemu. Możliwa jest rozbudowa wewnętrznego oprogramowania poprzez połączenie z komputerem.


SPIROLAB II to spirometr diagnostyczny z kolorowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości. Pomiary FVC, VC z wzorem oddechu oraz MVV z krzywą z badań w czasie rzeczywistym. Ponad 30 parametrów automatycznej interpretacji i kontroli jakości badań. Urządzenie jest wyposażone w drukarkę termiczną oraz pamięć wewnętrzną mogącą zapamiętać do 1500 kompletnych wyników badań.
Możliwa jest rozbudowa wewnętrznego oprogramowania poprzez połączenie z komputerem oraz pokazywanie wyników badań w czasie rzeczywistym za pomocą oprogramowania Winspiro PC po połączeniu z komputerem.

O Firmie
Kontakt
NEWS
Oferta
Serwis
StartFotografie